Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2011

Αποτελέσματα 05-06-02-2011 Πέρασε ο Αρίωνας .ΚΥΠΕΛΛΟ .ΟΡΦΕΑΣ και Χρυσούπολη στον Τελικό

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Ορφέας και Χρυσούπολη το ζευγάρι του Τελικού Εκασαμαθ.
Στην επόμενη φάση του παιδικού ο Αρίωνας.

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΑΕΚ -ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ   Στο 4ο δεκάλεπτο  το παιχνίδι
1ο 09-13 ,
2ο 30-30
3ο 36-55   Επιμέρους σκορ  06-25 Καταπληκτική ευστοχία από τα 6,75 από το σύνολο της περιφέρειας της Χρυσούπολης. Σε αυτό το δεκάλεπτο η ΑΕΚ ήταν σε άλλο γήπεδο
4ο Δεκάλεπτο  03.30   41-59
                          02.30   41-63  3ο  Αμπελακιώτης
TEΛΙΚΟ  48-65
Δίκαια στον τελικό η Χρυσούπολη .Ήταν καλύτερη σε όλο το παιχνίδι είχε καλύτερη κυκλοφορία μεγάλα ποσοστά εύστοχίας από το σύνολο των παικτών της περιφέρεια της και το πιο βασικό είχε σε μεγάλη μέρα τον Αμπελακιώτη.

ΟΡΦΕΑΣ-ΑΓ ΒΑΡΒΑΡΑ  70-59
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 17-Ο4 , 11-17 , 22-13, 20-25
ΤΕΛΙΚΟ 70-59
Κακό το πρώτο δεκάλεπτο για τους φιλοξενούμενους που κατέβηκαν με 8 παίκτες και αυτό γιατί οι υποχρεώσεις και οι αθένειες δεν έδωσαν το δικαίωμα στην ομάδα του Λ.Μαγιάννη να παλεψει το παιχνίδι.
Προσπάθησε στα επόμενα δύο δεκάλεπτα πλησίασε στο σκορ αλλά τους πρόδωσαν οι ανάσες που δεν υπήρχαν από τον πάγκο. Το τέταρτο δεκάλεπτο ήταν διαδικαστικό στο τέλος.

Β΄ΑΝΔΡΩΝ    Β' ΓΥΡΟΣ    1η Αγωνιστική

Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώνας     Σκορ

ΔΟΞΑΤΟΥΔΟΞΑΤΟ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ              0 -20
05/02/201115:00ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ/ΔΑΚΦΙΛΙΑ -ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ                                   76-45
05/02/201115:00ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ   - ΑΣΠΙΣ νίκη για Αστέρα

ΕΦΗΒΙΚΟ Β΄Γύρος  5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑΓΩΝΑΣ                             ΣΚΟΡ
06/02/201116:00ΞΑΝΘΗΣ/ΔΑΚΑΣΠΙΣ -ΦΙΛΙΑ
05/02/201114:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΕΘΝΙΚΟΣ -ΓΑΣ νίκη για ΓΑΣ αλλά το φύλλο αγώνα δεν το έκλεισε ο διαιτητής.
06/02/201115:00ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚΑΕΚ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ